PEGRA ACTIVE

Krmivo pre aktívne psy všetkých plemien. Veľkosťou granule vhodné aj pre malé a stredné plemená. Obsahuje 60% hovädzieho mäsa, zeleninu a rastlinné zložky bylín a výťažok z jedlého gaštana. Tieto zložky sú prirodzené k správnemu vývoju a funkciám orgánov psa.

PEGRA ADULT

Krmivo pre dospelé psy všetkých plemien psov s vyváženým pomerom bielkovín, sacharidov a tukov. Obsahuje 50% hovädzieho mäsa, zeleninu a rastlinné zložky bylín a výťažok z jedlého gaštana. Tieto zložky sú prirodzené k správnemu vývoju a funkciám orgánov psa.

PEGRA PUPPY

Krmivo pre šteniatka všetkých plemien psov. Naša monoproteínová hovädzia receptúra je vhodná aj pre gravidné a dojčiace sučky. Obsahuje 60% hovädzieho mäsa, zeleninu a rastlinné zložky bylín a výťažok z jedlého gaštana. Tieto zložky sú prirodzené k správnemu vývoju a funkciám orgánov psa.

BEZ CHEMICKÝCH KONZERVANTOV

Prírodné konzervanty, preto majú granule expiráciu 1 rok od dátumu výroby.

Vyrobené na Slovensku

Mäso v granuliach je výhradne od overených slovenských dodávateľov.

BEZ PŠENICE

Veľa psíkov je alergických na pšenicu, pretože sme namiesto nej zvolili ryžu.

RECENZIE

Granule PEGRA ACTIVE kupujem pre štvormesačnú fenku - zlatý retriever od šteniatka, pekne nám rastie, granulky jej veľmi chutia, určite odporúčam. Preto sme vyskúšali aj proteínovú tyčinku a tiež chutila.
Daniela
Dlho sme hľadali to, čo nám bude pasovať a našli sme. Naša Lanuška je očividne veľmi spokojná a konečne máme pokoj s alergiami. Ešte si dovolím vyzdvihnúť prístup a komunikáciu majiteľov, ktorí mi pri výbere boli veľmi nápomocní.
IVAN
Príjemní majitelia, ktorí vedia poradiť. Nášmu psíkovi granulky veľmi chutia a upravilo sa mu aj trávenie.
Zuzana